HAKKIMIZDA

Bukalemun Kapak , e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Düzce Damla Ofset Ortaklarından Can Beşer tarafından Nisan 2016’da kuruldu.

Bukalemun Kapak, Damla Ofset’in teknoloji ve pazarlama tecrübesini; bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir. Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Bukalemun Kapak e-ticaret yatırımı olarak, milyonlarca müşteriye ulaşma adına açık pazar platformu keyifli alışverişin adresi “bukalemunkapak.com”u açtı. bukalemun kapak-damla ofset ortaklığı; ticaret hayatındaki 40 yıllık tecrübesi ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Bukalemunkapak, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Siz de alışverişin keyifli dünyasına katılabilir, yüzlerce ürünün olduğu bukalemunkapak.com’da, güven dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

Damla Ofset 1980 yılında kurulan Damla Ofset, matbaa sektöründe el ilanı, broşür, fatura, kartvizit, afiş, digital baskı hizmetleri başta olmak üzere birçok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. 2’si part-time 14 çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Damla Ofset, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Firma, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ
E-ticaret’te müşterilere yenilikçi hizmetler ile son tasarım telefon kılıfları sunarak e-ticaret sektöründe örnek gösterilmek.

STRATEJİMİZ
E-ticarette entegrasyona dayanan web ticaret-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.